Nasz adres

Duszpasterstwo Akademickie
Węzeł

ul. Kopcińskiego 1/3
90-242 Łódź

tel:
(42) 678 35 22 (wew. 44)

ks. Marian Chalecki
(wew. 23)

ks. Przemysław Solarski
(wew. 34)

mail:
wezel@salezjanie.pl

Węzeł na Facebook Węzeł na YouTube

Polecamy strony

Bezdopingu.bosko.pl Bosko.pl Ap.bosko.pl Suwalki-wilno.salezjanie.pl Salezjanie.pl Dominik.salezjanie.pl


Inne

strona wykonana przez:
BoskoMedia

standardy:
xhtml, css

stronę monitoruje:
statystyka statystyki


Aktualności

archiwum aktualności »

 • Wakacje z Węzłem

  Dodano 15 czerwca 2020 | Komentarzy: 0 | skomentuj »

  Przed nami wakacje. Może nas nieco niepokoją z racji epidemii, ale wypocząć trzeba. My również organizujemy różne wydarzenia, na które serdecznie zapraszamy. I tak: 

  * 6 - 12 lipca – Rowerem wokół Łodzi. Propozycja dla wszystkich mających rower i mieszkających w Łodzi. Chcemy w tych dniach "objechać" nasze miasto wokoło. Spotykamy się każdego dnia o godz. 10.00 przy kościele św. Teresy i św. Jana Bosko, a następnie na godzin kilka wyruszamy w trasę.

  * 3 - 10 sierpnia - Kajaki na Suwalszczyźnie. Dlaczego tam? Bo tam mamy wybór różnorakich tras. Możemy płynąć Czarną Hańczą, Rospudą, Łaźną Strugą i rzeką Ełk. Każda z tych tras zapewni nam: las, puszczę, łąki kwieciem strojne, przeczystą wodę no i niezapomniane wspomnienia!

  * 24 - 30 sierpnia - Rajd w górach. Tym właściwie kończymy nasze wakacje. Krótko, ale intensywnie! Gdzie tym razem? Karkonosze... Bo? Są piękne!

  Wszelkich informacji szczegółowych można zasięgnąć pisząc na adres mailowy duszpasterstwa, a prościej kontaktować się telefonicznie z naszym duszpasterzem, ks. Marianem: 503 977 477.
 • Wakacyjny porządek Mszy Świętych w Parafii

  Dodano 29 czerwca 2020 | Komentarzy: 0 | skomentuj »

  Od tej niedzieli przechodzimy w parafii w tryb pracy wakacyjnej. Cóż to oznacza w praktyce? Zmienia się niedzielny rozkład Mszy Świętych. I tak: w lipcu i sierpniu zapraszamy na Eucharystię o godzinie: 8.00, 10.00, 11.30, 13.00 oraz 20.00 (nie ma mszy o godz. 16.00 oraz 19.00). Natomiast w dni powszednie nie ma mszy o godz. 12.00.
 • Od października wracamy do pracy :-)

  Dodano 29 czerwca 2020 | Komentarzy: 0 | skomentuj »

  W trakcie wakacji pomieszczenia naszego duszpasterstwa są nieczynne! A nasz kolejny rok pracy rozpoczniemy w niedzielę 4 października, świętując odpust ku czci św. Teresy. Zapraszamy na uroczyste nieszpory z jakże barwną oprawą muzyczną o godz. 18.00. Oczywiście wszelkie informacje będziemy na bieżąco zamieszczali na stronie: wezel.salezjanie.pl oraz fb.

  Do października również zawieszamy wydawanie naszej gazetki akademickiej. Dziękujemy tym wszystkim, którzy włączali się w jej redagowanie, w sposób szczególny Klaudii.