Nasz adres

Duszpasterstwo Akademickie
Węzeł

ul. Kopcińskiego 1/3
90-242 Łódź

tel:
(42) 678 35 22 (wew. 44)

ks. Marian Chalecki
(wew. 23)

ks. Sławomir Piotrowski
(wew. 34)

mail:
wezel@salezjanie.pl

gadu-gadu:
2143848

Węzeł na Facebook Węzeł na YouTube

Polecamy strony

Bezdopingu.bosko.pl Bosko.pl Ap.bosko.pl Suwalki-wilno.salezjanie.pl Salezjanie.pl Dominik.salezjanie.pl


Inne

strona wykonana przez:
BoskoMedia

standardy:
xhtml, css

stronę monitoruje:
statystyka statystyki


Aktualności

archiwum aktualności »

 • Rewitalizacja pomieszeń duszpasterstwa.

  Dodano 28 maja 2018 | Komentarzy: 0 | skomentuj »

  Rozpoczęliśmy rewitalizację pomieszczeń naszego duszpasterstwa. Obecnie malowana jest kaplica. Zmieniać również będziemy jej oświetlenie. Staramy się tak pracować, by to nie zakłóciło funkcjonowania duszpsterstwa. Z racji tych prac remontowych zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie finanasowe naszych działań. Ofiary można składać na konto: 18 1600 1143 1846 7630 6000 0001 z dopiskiem "Węzeł".
 • Wakacyjny Węzeł

  Dodano 11 czerwca 2018 | Komentarzy: 0 | skomentuj »

  Sesja przed nami, a tym samym wakacje coraz bliżej. Zapraszamy do skorzystaniz naszej oferty. A w niej:
  - Rowerem wokół Łodzi, 3-8 lipca
  Propozycja dla wszystkich mających rower i mieszkających w Łodzi. Chcemy w tych dniach "objechać" nasze miasto wokoło. Spotykamy się każdego dnia o godzinie 10.00 przy kościele św. Teresy i św. Jana Bosko, aby wyruszyć w trasę.
  - Salezjańskie Rekolekcje Ewangelizacyjne, 6-18 lipca
  To stała nasza propozycja, by nieco duchowo, ale i radośnie, jak przystało na charyzmat salezjański spędzić wakacyjny czas. Czym są rekolekcje dobrze wiemy, ale nie wiemy co znaczy przeżywać je z salezjanami! Zapraszamy więc do Różanegostoku.
  - Międzynarodowa Piesza Pielgrzymka Suwałki-Wilno, 15-25 lipca
  Tego dzieła nie ma potrzeby nazbyt reklamować, po prostu trzeba wziąć w nim udział! Na szlak pątniczy wyruszamy już po raz 28. Jeśli nie byłeś na jakielkowiek pielgrzymce, to z pewnością po tej rozmiłujesz się w pielgrzymowaniu.
  - Spływ kajakowy na Suwalszczyźnie, 28 lipca-4 sierpnia
  Dlaczego tam ? Bo tam mamy wybór różnorakich tras. Możemy płynąć Czarną Hańczą, Rospudą, Łaźną Strugą i rzeką Ełk. Każda z tych tras zapewni nam: las, puszczę, łąki kwieciem strojne, przeczystą wodę no i niezapomniane wspomnienia!
  - Spotkanie Młodych Campo Bosco, 23-26 sierpnia
  Tym razem wszystko ma miejsce w Czerwiński Nad Wisłą. To czas dla młodych ludzi, którzy zjeżdżają się z całej Polski by świętować, cieszyć się, śpiewać, tańczyć, modlić się wspólnie. Po prostu być ze sobą. Sczegóły: www.campo.bosko.pl
  - Wyprawa w góry, 25 sierpnia-1 września
  Właśnie nią zakończymy nasze wakacje. Krótko, ale intensywnie! Rzecz oczywista, że tym razem wyruszymy na pasmo Beskidów! Bo nadchodząca jesień jest w nich przecudna.
  Wszelkie informacje i zapisy w duszpasterstwie, ewentualnie pod telefonem: 503 977 477
 • Zmiany na wakacje

  Dodano 27 czerwca 2018 | Komentarzy: 0 | skomentuj »

  Juz od nastepnej niedzieli, tj. 1 lipca, przechodzimy w parafii w tryb wakacyjny. Czyli niedzielny rozkład Mszy Świętych ulegnie zmianie, mianowicie:
  w lipcu i sierpniu zapraszamy na Eucharystię o godzinie: 8.00, 10.00, 11.30, 13.00 oraz 20.00 (nie ma mszy o godzinie 16.00 i 19.00). Nasze duszpasterstwo również zmienia charakter pracy, gdyż pomieszczenia Węzła otwieramy dopiero z początkiem października. Tym samym zapraszamy na różnorodne formy działalności wakacyjnej, o których więcej w informacji "Wakacyjny Węzeł".
 • Życzenia wakacyjne

  Dodano 27 czerwca 2018 | Komentarzy: 0 | skomentuj »

  Z okazji nadchodzących wakacji życzymy Wam udanego wypoczynku. Abyście potrafili cieszyć się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. No i czekamy na Was w nowym roku akademickim. Wracajcie zdrowi, wypoczęci, uśmiechnięci i opaleni. Dziękujemy za cały rok akademicki 2017/2018.
  PS I pamiętajcie: wakacji od Boga nie ma! :)