Nasz adres

Duszpasterstwo Akademickie
Węzeł

ul. Kopcińskiego 1/3
90-242 Łódź

tel:
(42) 678 35 22 (wew. 44)

ks. Marian Chalecki
(wew. 23)

ks. Sławomir Piotrowski
(wew. 34)

mail:
wezel@salezjanie.pl

gadu-gadu:
2143848

Węzeł na Facebook Węzeł na YouTube

Polecamy strony

Bezdopingu.bosko.pl Bosko.pl Ap.bosko.pl Suwalki-wilno.salezjanie.pl Salezjanie.pl Dominik.salezjanie.pl


Inne

strona wykonana przez:
BoskoMedia

standardy:
xhtml, css

stronę monitoruje:
statystyka statystyki


Aktualności

Spotkanie wielkanocne absolwentów Węzła

Dodano: 13 maja 2019 | « powrót

W sobota, 18 maja o godz. 15.00. odbędzie się spotkanie wielkanocne absolwentów naszego duszpasterstwa. Tym razem spotkanie odbędzie się w domu salezjańskim w Łodzi, przy ul. Wodnej 34.

Oprócz wspólnego świętowania Wielkanocy mamy również inny powód do radości. W maju przypada 50-ta rocznica wielkiego wydarzenia, realizowanego przy znaczącym udziale ówczesnych Węźlakow, jakim był Festiwal Piosenki Religijnej SACROSONG. To spotkanie młodzieży mogło dojść do skutku dzięki odważnemu wsparciu organizatorów – ówczesnych Węźlaków, na czele z naszym duszpasterzem - ks. Janem Palusińskim. To właśnie wtedy gościliśmy wśród nas Ks. Kard. Karola Wojtyłę.

W tym roku przypada również 55 rocznica powstania DA WĘZEŁ. Jesteśmy przekonani, że przez te lata sprawowaliśmy się na dwie piątki z plusem.

Dobrze byłoby abyśmy przy organizacji tych wydarzeń spisali się podobnie. I dlatego potrzebne jest zaangażowania wszystkich, którzy czują się Węźlakami! Zapraszamy!

Komentarze

Ilość komentarzy: 0 | dodaj komentarz »

Dodaj komentarz - pola oznaczone * są obowiązkoweDuszpasterstwo Akademickie „Węzeł” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii
zamieszczanych na stronie.
Prosimy o wzajemny szacunek i kulturę osobistą.