Nasz adres

Duszpasterstwo Akademickie
Węzeł

ul. Kopcińskiego 1/3
90-242 Łódź

tel:
(42) 678 35 22 (wew. 44)

ks. Jarosław Stasiński
(tel. 608 037 005)

ks. Andrzej Wujek
(tel. 692 477 627)

mail:
wezel@salezjanie.pl

Węzeł na Facebook Węzeł na YouTube

Polecamy strony

Bezdopingu.bosko.pl Bosko.pl Ap.bosko.pl Suwalki-wilno.salezjanie.pl Salezjanie.pl Dominik.salezjanie.pl


Inne

strona wykonana przez:
BoskoMedia

standardy:
xhtml, css

stronę monitoruje:
statystyka


"Kto zabił Jezusa?" - portal Bosko.pl o publikacji Pawła Lisickiego

Data: 19 maja 2013 | « powrót

W niedzielę 19 maja, w naszym duszpasterstwie rozpoczęliśmy nowy cykl spotkań. Przedstawiciele redakcji portalu Bosko.pl co miesiąc będą prowadzić w "Węźle" dyskusję na temat nowo wydanych pozycji książkowych.

W tym miesiącu ks. Wojciech Kułak oraz Kamil Łuczak pod lupę wzięli publikację "Kto zabił Jezusa?" Pawła Lisickiego, dziennikarza, publicysty i pisarza.

"Książka pt. 'Kto zabił Jezusa?' jest przede wszystkim analizą historyczną, gdzie autor-badacz odpowiada na wiele pytań, w tym m.in.: o autentyczność przekazu biblijnego dotyczącego przebiegu procesu i śmierci Jezusa, o to, kim byli oskarżyciele i ci, którzy skazali Jezusa na śmierć. Wydawać by się mogło, że wszystko wiadomo. A po lekturze tej książki przekonałem się, że istnieje ogromna rzesza badaczy, dla których te kwestie nadal pozostają otwarte." - pisze Kamil Łuczak w swojej recenzji nowej książki Lisickiego .

Następne spotkanie z ciekawą książką i portalem Bosko.pl już w czerwcu. Serdecznie zapraszamy do przybycia, a nawet sięgnięcia po prezentowane pozycje.
zdjęcie

Komentarze

Ilość komentarzy: 0