Nasz adres

Duszpasterstwo Akademickie
Węzeł

ul. Kopcińskiego 1/3
90-242 Łódź

tel:
(42) 678 35 22 (wew. 44)

ks. Jarosław Stasiński
(tel. 608 037 005)

ks. Andrzej Wujek
(tel. 692 477 627)

mail:
wezel@salezjanie.pl

Węzeł na Facebook Węzeł na YouTube

Polecamy strony

Bezdopingu.bosko.pl Bosko.pl Ap.bosko.pl Suwalki-wilno.salezjanie.pl Salezjanie.pl Dominik.salezjanie.pl


Inne

strona wykonana przez:
BoskoMedia

standardy:
xhtml, css

stronę monitoruje:
statystyka


"Maleńka misja" - spotkanie z Olą Wróbel

Data: 1 czerwca 2014 | « powrót

"Mam ciągle to poczucie, że nie jestem sama, że kiedy ogarnia mnie przeraźliwy smutek Pan Bóg posyła swoich aniołów, którzy dają nadzieję… Wiem, że poprzez tych ludzi nawet fizycznie zapewnia, że moja podróż nie jest samotna. Dzięki temu mogę po prostu być przy małych hogarowych aniołkach, dawać im uśmiech, ciepło, miłość, bo ta radość i Miłość ma inne źródło niż ja sama. Mogę je dawać choć czasem sama zastanawiam się co tu robię, choć wydaje się, że moja obecność tu nie ma sensu."

To fragment bloga "Maleńka Misja", którego Ola prowadziła w czasie swojego półrocznego pobytu w Boliwii. Na przełomie 2013 i 2014 roku pracowała w tym kraju w różnych placówkach jako wolontariuszka misyjna. W niedzielę 1 czerwca, na spotkaniu z cyklu Forum Meritum, podzieliła się z nami swoim świadectwem i doświadczeniem Boga w napotkanych tam ludziach, przeżytych wydarzeniach i odwiedzonych miejscach.

Po spotkaniu mogliśmy również obejrzeć wystawę przedmiotów przywiezionych z krajów misyjnych. Wystawę zorganizowała Grupa Misyjna działająca przy naszym duszpasterstwie.
zdjęcie

Komentarze

Ilość komentarzy: 0