Nasz adres

Duszpasterstwo Akademickie
Węzeł

ul. Kopcińskiego 1/3
90-242 Łódź

tel:
(42) 678 35 22 (wew. 44)

ks. Jarosław Stasiński
(tel. 608 037 005)

ks. Andrzej Wujek
(tel. 692 477 627)

mail:
wezel@salezjanie.pl

Węzeł na Facebook Węzeł na YouTube

Polecamy strony

Bezdopingu.bosko.pl Bosko.pl Ap.bosko.pl Suwalki-wilno.salezjanie.pl Salezjanie.pl Dominik.salezjanie.pl


Inne

strona wykonana przez:
BoskoMedia

standardy:
xhtml, css

stronę monitoruje:
statystyka


Rekolekcje wakacyjne - SARUEL 2014

Data: 6-18 lipca 2014 | « powrót

Tegoroczne rekolekcje Salezjańskiego Ruchu Ewangelizacyjnego odbyły się tradycyjnie w lipcu w Różanymstoku. W tej pięknej, małej miejscowości młodzież z całej Polski mogła odkrywać i umacniać swoją wiarę.
Uczestnicy rekolekcji zapisywali się do poszczególnych szkół. Każda szkoła prowadzona przez kapłana i animatorów miała nieco odmienny program. Codzienne Msze Święte, konferencje, modlitwy, spotkania w grupkach, wspólne posiłki i rekreacja przyczyniły się nie tylko do pogłębienia wiary i spotkania z Chrystusem, ale również do stworzenia silnej wspólnoty. Dodatkowe punkty programu, takie jak "Wieczory Chwały", modlitwy charyzmatyczne o uzdrowienie, umocnienie czy wylanie darów Ducha Świętego, stanowiły punkt kulminacyjny dnia lub całych rekolekcji zależnie od programu szkoły.

Dwa tygodnie w Różanymstoku dla wielu były czasem przemiany, odczuwalnym znakiem działania Łaski Bożej. Trudno było się pożegnać i opuścić to miejsce, ale jedno jest pewne - żaden uczestnik nie wrócił do domu z "pustymi rękami".
zdjęcie

Komentarze

Ilość komentarzy: 0