Nasz adres

Duszpasterstwo Akademickie
Węzeł

ul. Kopcińskiego 1/3
90-242 Łódź

tel:
(42) 678 35 22 (wew. 44)

ks. Jarosław Stasiński
(tel. 608 037 005)

ks. Andrzej Wujek
(tel. 692 477 627)

mail:
wezel@salezjanie.pl

Węzeł na Facebook Węzeł na YouTube

Polecamy strony

Bezdopingu.bosko.pl Bosko.pl Ap.bosko.pl Suwalki-wilno.salezjanie.pl Salezjanie.pl Dominik.salezjanie.pl


Inne

strona wykonana przez:
BoskoMedia

standardy:
xhtml, css

stronę monitoruje:
statystyka


Akademickie rekolekcje wielkopostne

Data: 13 - 16 marca 2016 | « powrót

"Zaufaj mojemu Miłosierdziu" - pod takim hasłem w dniach od 13 do 16 marca odbyły się nasze akademickie rekolekcje wielkopostne, którym przewodniczył i słowo do nas głosił ks. Przemysław Góra.

W czasie tych kilku dni nauk, wyciszenia, zadumy i pojednania z Bogiem, mogliśmy dokonać jałmużny, która była dopełnieniem naszego postu i modlitwy. Mogliśmy, tak jak w poprzednim roku, nieść pomoc niepełnosprawnym dzieciom z sierocińca w Załuczu na Ukrainie.
Członkowie węzłowej Grupy Misyjnej, którzy niejednokrotnie wyjeżdżali i pracowali w Załuczu jako wolontariusze, poprosili nas o pomoc w postaci zakupu i podarowaniu preparatów odżywczych tzw. Nutridrinków. Preparaty zostaną przekazane dzieciom z sierocińca na Ukrainie, zwłaszcza tym najbardziej niedożywionym i nie mającym możliwości przyjmowania pokarmu inaczej niż tylko w płynnej formie.

Ostatniego dnia rekolekcji, w uroczystej Eucharystii dziękowaliśmy Bogu za cztery dni katechez i prosiliśmy o ich dobre owoce, a także modliliśmy się w naszych osobistych intencjach. Zaprezentowane zostały też poszczególne Węzłowe wspólnoty, do których serdecznie zapraszamy. Działalność i uczestnictwo w życiu wspólnoty jest okazją do pogłębienia wiary oraz wzrastaniu w miłości Boga i bliźniego.zdjęcie

Komentarze

Ilość komentarzy: 0