Nasz adres

Duszpasterstwo Akademickie
Węzeł

ul. Kopcińskiego 1/3
90-242 Łódź

tel:
(42) 678 35 22 (wew. 44)

ks. Jarosław Stasiński
(tel. 608 037 005)

ks. Andrzej Wujek
(tel. 692 477 627)

mail:
wezel@salezjanie.pl

Węzeł na Facebook Węzeł na YouTube

Polecamy strony

Bezdopingu.bosko.pl Bosko.pl Ap.bosko.pl Suwalki-wilno.salezjanie.pl Salezjanie.pl Dominik.salezjanie.pl


Inne

strona wykonana przez:
BoskoMedia

standardy:
xhtml, css

stronę monitoruje:
statystyka


Góra Przemienienia - ostatnie spotkanie przed wakacjami

Data: 21 czerwca 2012 | « powrót

W czwartek 21 czerwca, w kaplicy "Węzła" odbyła się ostatnia przed wakacjami Góra Przemienienia. Ten wieczór stał się doskonałą okazją, aby podziękować Bogu za miniony rok akademicki, za spotkanych ludzi i nawiązane relacje. Był to czas naszej modlitwy o dobry wypoczynek w czasie wakacji. Jak zawsze, miały miejsce adoracja Najświętszego Sakramentu, wspólny śpiew z zespołem Acoustic Praise, czytanie z Pisma Świętego oraz konferencja, którą wygłosił ks. Jacek Szewczyk.

Ta przedwakacyjna Góra Przemienienia była wyjątkowa. Kładąc dłoń na ramieniu osoby znajdującej się obok, modliliśmy się modlitwą wstawienniczą za siebie na wzajem. Prosiliśmy również o światło Ducha Świętego i wytrwałość dla Moniki i Szymona, którzy wyjeżdżają w tym roku jako wolontariusze na misje do Zambii i Boliwii. Na tym węzłowym comiesięcznym spotkaniu Szymon otrzymał także z rąk dyrektora naszej wspólnoty salezjańskiej, ks. Wojciecha Kułaka, krzyż misyjny.

Następna Góra Przemienienia w październiku. Niech wakacje będą dla nas czasem odpoczynku, w którym nie zapomnimy o Chrystusie.