Nasz adres

Duszpasterstwo Akademickie
Węzeł

ul. Kopcińskiego 1/3
90-242 Łódź

tel:
(42) 678 35 22 (wew. 44)

ks. Jarosław Stasiński
(tel. 608 037 005)

ks. Andrzej Wujek
(tel. 692 477 627)

mail:
wezel@salezjanie.pl

Węzeł na Facebook Węzeł na YouTube

Polecamy strony

Bezdopingu.bosko.pl Bosko.pl Ap.bosko.pl Suwalki-wilno.salezjanie.pl Salezjanie.pl Dominik.salezjanie.pl


Inne

strona wykonana przez:
BoskoMedia

standardy:
xhtml, css

stronę monitoruje:
statystyka


Salezjańskie Rekolekcje Ewangelizacyjne SARUEL

Data: 8 - 21 lipca 2012 | « powrót

Rekolekcje organizowane przez Salezjański Ruch Ewangelizacyjny SARUEL w tym roku odbywały się w dniach od 8 do 21 lipca, jak zwykle w Różanymstoku. Uczestnicy zostali przydzieleni do kilku szkół: Szkoły Przyjaźni, Szkoły Nowego Życia Classic i SNŻ dla Studentów, Szkoły Wzrastania, Szkoły Modlitwy, Szkoły Małżeństw oraz Szkoły Uczniów. W każdej Szkole dzień rozpoczynał się modlitwą wspólnotową, a następnie toczył się według Planu Dnia, w którym zawierały się konferencje, czas medytacji, grupki dzielenia i czas rekreacji.

W ciągu tych dwóch tygodni organizowane były liczne wydarzenia mające charakter duchowy lub rozrywkowy. Do duchowych należał: "Wieczór Chwały", gdzie wszyscy uczestnicy uwielbiali i chwalili Boga podczas wspólnych modlitw i śpiewów. Szkoły miały też okazję wziąć udział w modlitwach przygotowanych specjalnie dla nich. I tak: Szkoły Nowego Życia miały wieczór z modlitwą o uzdrowienie, Szkoła Wzrastania z modlitwą o wylanie darów Ducha Świętego, Szkoła Przyjaźni - modlitwą wzmocnienia, a Szkoła Małżeństw - odnowieniem przysięgi małżeńskiej.

W czasie rozrywki miały miejsce mecze piłki nożnej i koszykówki pomiędzy Szkołami, a także "Pogodny Wieczór", gdzie wszyscy mieli okazję podzielić się swoimi umiejętnościami aktorskimi i każda ze Szkół przedstawiała wybrany fragment z Pisma Świętego według własnej interpretacji. Na zakończenie rekolekcji zorganizowane zostało ognisko i tańce.