Nasz adres

Duszpasterstwo Akademickie
Węzeł

ul. Kopcińskiego 1/3
90-242 Łódź

tel:
(42) 678 35 22 (wew. 44)

ks. Jarosław Stasiński
(tel. 608 037 005)

ks. Andrzej Wujek
(tel. 692 477 627)

mail:
wezel@salezjanie.pl

Węzeł na Facebook Węzeł na YouTube

Polecamy strony

Bezdopingu.bosko.pl Bosko.pl Ap.bosko.pl Suwalki-wilno.salezjanie.pl Salezjanie.pl Dominik.salezjanie.pl


Inne

strona wykonana przez:
BoskoMedia

standardy:
xhtml, css

stronę monitoruje:
statystyka


Campo Bosco 2012

Data: 23 - 26 sierpnia 2012 | « powrót

W dniach 23-26 sierpnia w Czerwińsku nad Wisłą ponad pół tysiąca młodych ludzi spotkało się na XIX Campo Bosco organizowanym przez Ośrodek Emaus. Nie mogło zabraknąć i nas Węźlaków.

W tym roku Campo Bosco odbywało się pod hasłem "Owce czy wilki?". Koncertował zespół Moja Rodzina, Porozumienie&Goście, StronaB, Propaganda Dei, a w czasie adoracji w Sanktuarium, muzycznie wspierał nas zespół Inicjatywa Wieczór Chwały. Poza tym, nie mogło zabraknąć ulubionego zespołu campowiczów, mianowicie Acoustic Praise, na czele z ks. Marianem - naszym węzłowym duszpasterzem.

Mogliśmy także ubogacić się duchowo i wysłuchać wielu bardzo interesujących konferencji. Wysłuchaliśmy świadectwa i historii Damiana Żurawskiego - reżysera i podróżnika, który z przyjacielem przebył drogę z Rzymu do Pekinu, członków zespołu Moja Rodzina, konferencji o. Piotra Jordana Śliwińskiego - kapucyna, założyciela Szkoły dla Spowiedników.

Odbywały się także: warsztaty kierownictwa duchowego, budowania życia, spotkanie z Asią i Tadeuszem Sosnowskimi, którzy podpowiadali jak znaleźć dobrego męża/dobrą żonę, świadectwo Grzegorza Wacława Dzikiego - jednego z bohaterów książki „Radykalni”.

Byliśmy również świadkami przyjęcia ślubów wieczystych przez czterech młodych salezjanów, wśród których był absolwent Węzła, Leonard Szewczyk.

Po niedzielnej Eucharystii 26 sierpnia, wróciliśmy do domów z żalem, że to już koniec tegorocznego Campo, ale także z nadzieją na spotkanie w przyszłym roku.