Nasz adres

Duszpasterstwo Akademickie
Węzeł

ul. Kopcińskiego 1/3
90-242 Łódź

tel:
(42) 678 35 22 (wew. 44)

ks. Jarosław Stasiński
(tel. 608 037 005)

ks. Andrzej Wujek
(tel. 692 477 627)

mail:
wezel@salezjanie.pl

Węzeł na Facebook Węzeł na YouTube

Polecamy strony

Bezdopingu.bosko.pl Bosko.pl Ap.bosko.pl Suwalki-wilno.salezjanie.pl Salezjanie.pl Dominik.salezjanie.pl


Inne

strona wykonana przez:
BoskoMedia

standardy:
xhtml, css

stronę monitoruje:
statystyka


Góra Przemienienia i zakończenie Seminarium Odnowy Życia w Duchu Świętym

Data: 20 grudnia 2012 | « powrót

W ostatni czwartek przed Bożym Narodzeniem, 20 grudnia, w kaplicy "Węzła" odbyła się przedświąteczna Góra Przemienienia. Ten wieczór był dla nas doskonałą okazją, by jeszcze pełniej się wyciszyć i pogłębić radosne oczekiwanie na przyjście Zbawiciela.

To wieczorne spotkanie w duchu adwentowego wyczekiwania było również zakończeniem spotkań Seminarium Odnowy Życia w Duchu Świętym dla młodzieży, które zorganizowane zostało przez nasze duszpasterstwo.

Konferencję ósmego i zarazem ostatniego spotkania, którego tematem była "Wspólnota", wygłosił ks. Łukasz Woźniak. Prowadził on także wcześniejsze spotkania Seminarium.

W konferencji ks. Łukasz zachęcał nas, byśmy w naszym życiu szukali formacji wspólnotowych, w których będziemy mogli wzrastać w wierze i wraz z ludźmi w nich będących i działających, wspólnie przybliżali się do Chrystusa.

Oczywiście nie zabrakło stałych elementów Seminarium i Góry Przemienienia. Jak zawsze miały miejsce rozważanie Pisma Świętego w tzw. "grupach dzielenia", adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa uwielbienia oraz wspólny śpiew z zespołem Acoustic Praise.