Nasz adres

Duszpasterstwo Akademickie
Węzeł

ul. Kopcińskiego 1/3
90-242 Łódź

tel:
(42) 678 35 22 (wew. 44)

ks. Jarosław Stasiński
(tel. 608 037 005)

ks. Andrzej Wujek
(tel. 692 477 627)

mail:
wezel@salezjanie.pl

Węzeł na Facebook Węzeł na YouTube

Polecamy strony

Bezdopingu.bosko.pl Bosko.pl Ap.bosko.pl Suwalki-wilno.salezjanie.pl Salezjanie.pl Dominik.salezjanie.pl


Inne

strona wykonana przez:
BoskoMedia

standardy:
xhtml, css

stronę monitoruje:
statystyka


Campo Bosco 2013

Data: 22-25 sierpnia 2013 | « powrót

W dniach 22-25 sierpnia w Czerwińsku nad Wisłą, kilkuset młodych ludzi z całej Polski zgromadziło się na dwudziestym już Campo Bosco. Wśród uczestników spotkania, które jest organizowane przez Ośrodek Młodzieżowo - Powołaniowy Emaus, nie zabrakło oczywiście studentów z naszego duszpasterstwa.
Tegoroczne Campo Bosco odbyło się pod hasłem "Spacer po linie", a nasze jubileuszowe spotkanie rozpoczęliśmy od balu maskowego w stylu retro pt. "20 lat minęło".
Wśród licznych gości muzycznych byli m.in. - Magda Frączek z zespołu Love Story, Tadek - Firma, Arkadio, Frenchman, Mate.O. Z kolei piątkową adorację prowadził zespół Inicjatywa Wieczór Chwały z Płocka. Jak co roku nad animacją muzyczną Campo Bosco czuwał zespół Acoustic Praise na czele z ks. Marianem Chaleckim - naszym duszpasterzem.
Oprócz koncertów, mieliśmy okazję uczestniczyć w ciekawych konferencjach prowadzonych przez dr Monikę Waluś, która poruszała tematykę zakochania, miłości; Krzysztofa Fabisiaka - terapeutę uzależnień, ks. Jarosława Wąsowicza SDB, który mówił nam o tym, czym jest dzisiaj patriotyzm; ks. Przemysława Solarskiego SDB, przybliżającego nam temat sukcesu. Poruszające świadectwo złożyło małżeństwo - Sylwia i Łukasz Jaszczukowie, a także raper Arkadio, który zachęcał nas do realizowania swoich marzeń i pasji. Kulminacyjnym punktem programu, na który wszyscy czekali, był sobotni występ linoskoczka - pana Stanisława Piaseckiego, który na naszych oczach spacerował po linie.
Po niedzielnej Eucharystii, w której dziękowaliśmy Bogu za słoneczną pogodę i dobrze przeżyty czas, wyjechaliśmy z Czerwińska pełni nowych sił i pomysłów na nadchodzący rok.