Nasz adres

Duszpasterstwo Akademickie
Węzeł

ul. Kopcińskiego 1/3
90-242 Łódź

tel:
(42) 678 35 22 (wew. 44)

ks. Jarosław Stasiński
(tel. 608 037 005)

ks. Andrzej Wujek
(tel. 692 477 627)

mail:
wezel@salezjanie.pl

Węzeł na Facebook Węzeł na YouTube

Polecamy strony

Bezdopingu.bosko.pl Bosko.pl Ap.bosko.pl Suwalki-wilno.salezjanie.pl Salezjanie.pl Dominik.salezjanie.pl


Inne

strona wykonana przez:
BoskoMedia

standardy:
xhtml, css

stronę monitoruje:
statystyka


Inauguracja obchodów 50-lecia D.A. "Węzeł"

Data: 11 maja 2014 | « powrót

To już 50 lat jak nasze duszpasterstwo służy młodym ludziom w kształtowaniu ich duchowości, pogłębianiu wiary i budowaniu przyjacielskich więzi. Nie można by było tego nie uczcić.

Węźlacy wszystkich pokoleń i ich duszpasterze wspólnie zebrali się w niedzielę 11 maja, by świętować tą wyjątkową złotą rocznicę. W uroczystej Eucharystii, która odbyła się w naszym kościele parafialnym, dziękowaliśmy Bogu za czas spędzony w Duszpasterstwie Akademickim "Węzeł", za ludzi których mogliśmy tam spotkać i nawiązać z nimi przyjaźnie, za duszpasterzy, którzy pomagali i pomagają pogłębiać naszą wiarę i przybliżać nas do Chrystusa.

Mszy świętej przewodniczyli przybyli "węzłowi" kapłani. Głównym celebransem był ks. Stanisław Bogdański, a homilię wygłosił ks. Przemysław Solarski.

Następnie, po Eucharystii, na placu przy plebani był czas na wspólne spotkanie, by podziękować duszpasterzom za ich trud, odśpiewać hymn "Węzła" i zwyczajnie porozmawiać. Tego dnia doświadczenie starszych pokoleń splotło się z nowinkami młodszych Węźlaków. Mogliśmy poczuć, że jesteśmy częścią pięknej historii, którą wciąż tworzymy.